O Mnie

 

 

O MNIE - TRENER PERSONALNY

 

Nazywam się Piotr Janicki. Jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym oraz Trenerem przygotowania motorycznego ze Szczecina

z 10 letnim doświadczeniem, a także instruktorem-trenerem w dyscyplinie boks. Uczestniczyłem w kilkunastu certyfikowanych szkoleniach oraz konferencjach z zakresu treningu, odżywiania oraz rozwoju osobistego. Co rok uczęszczam od 5-8 szkoleń rocznie. Posiadam dwa tytuły zawodowe; magistra turystyki i rekreacji oraz instruktora kulturystyki. Od zawsze kochałem sport.

Swoją przygodę z nim zacząłem od uczęszczania na zajęcia piłki nożnej, co trwało przez prawie 5 lat, do momentu, aż zmieniłem swoje gusta sportowe i tak trwam przy nich do dziś- do granic oddany sportom walki i treningom siłowym. Swoją wiedzę i doświadczenie zawdzięczam wieloletnim treningom różnych sportów, w szczególności boksu, w zakresie którego aktualnie jestem licencjonowanym instruktorem i trenerem - przez 6 lat prowadziłem własny klub sportowy. Kolejnym obszarem mojej aktywności jest Brazylijskie Jiu Jitsu, które trenuje przez 5 lat, startując amatorsko w zawodach bjj, submission fighting. Odbyłem liczne szkolenia zakresu sportów walki oraz biomechaniki ruchu. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę i szkolę umiejętności z różnych dziedzin sportów walki. Staram się łączyć wiedzę ze wszystkich poznanych obszarów, koncentruję się na ćwiczeniach zarówno dynamicznych jak i statycznych. Wyznaje zasadę iż odpowiedni moduł pracy i dobre programowanie przyniesie zamierzony cel a Twój problem to moja motywacja

Treningi personalne w Szczecinie, również dla kobiet w ciąży.

Na co dzień współpracuję z osobami, które chcą podnieść jakość swojego życia i już w tym stanie zostać . Z ludźmi, którzy potrzebują poprawy życia na zdrowsze i lepsze, poprzez zmianę swoich złych nawyków. Z ludźmi, którzy marzą o większej pewności siebie i dobrym samopoczuciu, co uzyskają dzięki satysfakcjonującej ich sylwetce. Ludźmi, którzy potrzebują diametralnej metamorfozy zarówno swojego ciała, jak i ducha. Tymi, którzy chcą być przykładem zdrowego stylu życia dla swoich dzieci i od maleńkiego wykształcać w nich pozytywne nawyki.

Pracuję głównie z osobami, które pochłonięte codziennymi obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi, cierpią na deficyt czasu dla siebie. Z osobami prowadzącymi własne firmy, niezwykle szanującymi każdą minutę w ciągu dnia, które unikają tracenia ich na nieefektywne, samodzielne przedsięwzięcia. To kobiety sukcesu, które świadome praw rynku, chcą szlifować swój wizerunek. Pracuję również z osobami, które przez brak akceptacji swojego ciała, borykają się z niską samooceną i brakiem pewności siebie. Z osobami, których styl życia doprowadził do upadku zdrowia i słyszą ostatni dzwonek do jego poprawy. Kładę duży nacisk na motywację i rozwój osobisty osób, z którymi współpracuję. Nie tylko w sferze kultury fizycznej, ale i mentalnej. Przez dużą indywidualizację usług, pomagam podopiecznym w szukaniu pozytywnych nawyków w ich życiu, bez wywracania całego świata do góry nogami. Niezwykle ważna jest dla mnie wysoka jakość moich usług.

Zadbaj o swoje zdrowie

Dbam o potrzeby moich podopiecznych nie tylko w czasie treningu, ale również poza nim. Moje podejście pozwala na skuteczne osiągnięcie założonych celów. Przez indywidualizację planu sylwetki oraz nawyków, zaoszczędzony zostaje nie tylko czas, ale i uwaga klienta, którą może spożytkować w innej sferze życia. Wypracowany zostaje kompromis pomiędzy moją wiedzą i doświadczeniem, a komfortem i stylem życia mojego podopiecznego, co pozwala na osiągnięcie oraz utrzymanie zaplanowanych efektów. Kocham to co robię - dlatego zdaję sobie sprawę z tego, jak ważna w dzisiejszych czasach siedzącej pracy i stresu, jest pielęgnacja o rzecz najważniejszą ? zdrowie. Wiem również, że żyjąc w kulturze graficznej, dużą wagę przywiązujemy do wizerunku i dążymy do jego perfekcji. Jednocześnie, w natłoku codziennych spraw, unikamy nieefektywnych działań, jakimi są samodzielne próby zmiany stylu życia.

 • Jeśli walczysz - możesz przegrać, jeśli nie walczysz już przegrałeś.

  3
  3,
 • Sukcesu nie osiągają najzdolniejsi tylko najbardziej wytrwali.

  1
  1,
 • Żeby wygrać, nie musisz mieć samych sukcesów - żeby wygrać musisz tylko wstawać po każdej porażce i walczyć dalej.

  2
  2,
Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram