Popularne spalacze tłuszczu - fakty i mity. Trener Personalny

Popularne spalacze tłuszczu - fakty i mity. Trener Personalny

Popularne spalacze tłuszczu – fakty i mity. Trener Personalny

Przede wszystkim zanim weźmiesz tzw.  "spalacz tłuszczu" musisz zadać sobie pytanie, czy jest on Tobie faktycznie potrzebny ? Jaki masz cel ?

Spalacz tłuszczu to preparat, który pomaga zredukować tkankę tłuszczową,

Popularne spalacze tłuszczu - Fakty ?

Tak jak z każdym suplementem diety, do sprawy należy podejść bardzo indywidualnie, gdyż na każdego spalacz (konkretnej marki/producenta) może działać zupełnie inaczej. Przykład - na jedną osobę pożądanie działa 1 tabletka dziennie, a inna osoba potrzebuję aż 3 tabletek dziennie. Bardzo ważne jest zbadanie ciśnienia w porze rannej i wieczornej; Przede wszystkim, co zawsze powtarzam jak mantrę: zanim zaczniesz cokolwiek robić w kierunku zmiany sylwetki, dowiedz się w jakim stanie jest Twój organizm. Profilaktyką prozdrowotną powinien być komplet podstawowych badań, które pochłoną jedno przedpołudnie, a zmienić mogą całe życie.

Kupując jakikolwiek spalacz, czytajcie etykietę! Aby uzyskać jak najwięcej informacji o produkcie należy przeczytać jego skład, aby uniknąć niepożądanych skutków ubocznych, nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu może przynieść nam tysiące problemów, od bólów głowy, brzucha, po arytmie serca! Jeśli jesteś osobą otyłą z dużą nadwagą to najdroższy spalacz tłuszczu nie pomoże?jeśli nie zmienisz swoich nawyków żywieniowych i trybu życia.

Zaczynasz swoją przygodę z siłownią/aktywnością fizyczną, powodów masz kilka, utrata wagi, lepsze samopoczucie, atletyczna sylwetka. Jeżeli już na początku nowej przygody katujesz organizm toną suplementów (w tym popularny, koniecznie najdroższy spalacz tłuszczu) to uwierz mi, ale Twój organizm nie będzie zadowolony. Nowe rzeczy powinny być wprowadzane do organizmu stopniowo, jak w przypadku zmiany diety, której nie powinno zmieniać się radykalnie, a właśnie małymi krokami, aby osiągnąć i pożądany efekt i nie zaburzyć pracy organizmu; Zacznij od słabszego spalacza, zobacz jak działa, jak reagujesz na jego działanie, następnie stopniowo zwiększaj dawkę (jeżeli jest to konieczne w celu kontynuacji dalszego procesu utraty tkanki tłuszczowej). Jeżeli odczujesz, że działanie suplementu słabnie, bądź też przynosi skutki uboczne, zrób sobie przerwę na miesiąc bądź dwa, a w tym czasie sprawdź innych producentów i przeanalizuj składy pozostałych spalaczy, znajdź odpowiedni dla siebie ? metodą prób i błędów; Pamiętaj nic nie działa tak samo jak na początku dwa razy.

Spalacz tłuszczu to suplement diety, preparat, który ma być Twoim pomocnikiem w utracie zbędnej tkanki tłuszczowe, pamiętaj ? to nie suplement Cię odchudzi, a Twoja ciężka praca wspomagana syntetykiem.

Popularne spalacze tłuszczu - Mity ?

Mit numer jeden to reklama ! Twarzami znanych marek, świetnych produktów i niezawodnych urządzeń są celebryci. Osoby nam znane, kochane, podziwiane. Wniosek z lokowania produktu jest prosty? Skoro gwiazda używa tego typu produktów to muszą być świetne, otóż nie. Spalacze tłuszczu również są promowane przez osoby znane w środowisku sportowym, co nie zawsze idzie w parze z ich jakością i pozytywnym działaniem.

Spalacz tłuszczu - jak sama nazwa wskazuje powinien sam spalać tkankę tłuszczową i nie trzeba już nic robić, można dalej jeść fast foody, słodycze i inne kaloryczne produkty, a tłuszcz będzie sam się spalał, otóż nie. Suplementy, tzw. Fat Burner posiadają składniki, które pobudzają termogenezę, czyli przyspieszają tempo metabolizmu. Spalacz tłuszczu to suplement, który poprzez podniesienie temperatury Twojego ciała, ma Tobie pomóc podczas treningu w utracie większej ilości potu.

Miejscowe spalanie tkanki tłuszczowej. NIE ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK MIEJSCOWE SPALANIE TŁUSZCZU! Jeśli chudniesz to waga i obwody ciała spadają wszędzie, nie zawsze równomiernie, ale zawsze tracisz wszędzie. Utrata tkanki tłuszczowej oraz przybieranie masy mięśniowej jest bardzo zróżnicowane, w grę wchodzą tu predyspozycje genetyczne, styl życia, a także plan treningowy.

Spalacz tłuszczu działa, lecz nie możesz jeść po godzinie 18-ej, bo wtedy już nie zadziała? Kłamstwo ! Jeśli robisz trening po godzinie 18-ej to wręcz musisz coś zjeść! Mięsnie potrzebują nie tylko białka do budowy, ale również węglowodanów, bez których aminokwasy nie zbudują mięśni. Posiłek, witaminy pozwolą Ci na regenerację. Zdrowe odżywianie to podstawa. Pamiętaj, że jeżeli chcesz schudnąć bezpiecznie, bez uszczerbku na zdrowiu i bez niepożądanego efektu ,,jojo? zachowaj rozsądek!

Stosowanie spalaczy tłuszczu jest pomocne tylko wtedy, gdy są one uzupełnieniem odpowiednich planów żywieniowych i treningowych. Spalacz tłuszczu sam za Ciebie roboty nie wykona, jedynie pozbawi Cię kilku kilogramów, ale zostawi pozostałości skóry, która nie miała szansy na wchłonięcie bez niezbędnych ćwiczeń; Jak w każdym przypadku, suplementy diety mają masę zalet, ale i też ciemną liczbę wad. Jeżeli chcesz eksperymentować poradź się fachowca, zapoznaj się z lekturę, zabezpiecz swój organizm przed przykrymi skutkami i zapewnij sobie dobrą bazę pod nową jakość życia.

Trener personalny Szczecin -Kontakt

Mail: janickicoach@gmail.com
Fb: https://www.facebook.com/Piotr.Janicki.Trener.Personalny/

Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram