Wspomaganie podczas treningu

MIĘŚNIE JAK U KULTURYSTY NA ODŻYWCE BIAŁKOWEJ

Wspomaganie podczas treningu

Wspomaganie podczas treningu

Mężczyźni przychodzący na pierwszy trening, chcą po 2 miesiącach wyglądać jak kulturysta z wyeksponowanym 6-pakiem. Kobiety przychodzące na pierwszy trening krzyczą przekraczając próg siłwoni: ?tylko bez ciężarów, chcę być szczupła a nie wyglądać jak facet?.

Hmmm. Zastanawiam się po co kulturyści biorą sterydy i inne środki dopingujące, skoro wystarczy wziąć hantle w dłoń, aby mieć biceps jak zawodnik mma. Zastanawiam się także, dlaczego zawodniczki bikini fitness latami trenują ze sztangą skoro po 6 miesiącach ćwiczenia z 2 kg hantlami kobieta będzie miała mięśnie jak mężczyzna.

Zapewniam, iż jedyne co może osiągnąć kobieta na siłowni bez silnych wspomagaczy przez 6 miesięcy machania nawet dużymi jak na jej możliwości ciężarami jest upragnione przez wszystkie kobiety jędrne ciało. Efektowna wysoko uniesiona pupa przy pomocy samych przysiadów niestety pozostaje wyłącznie w sferze marzeń. A już podniesienie pupy samym bieganiem na bieżni pozostaje w sferze powieści science fiction.

Trening na siłowni dla mężczyzn

Jeżeli chodzi o Panów to owszem, bez silnych środków poprawisz sprawność, kondycję, zgubisz tkankę tłuszczową, ale nie będziesz wyglądał jak ochroniarz w dyskotece.

Rozpoczynając ćwiczenia musisz wiedzieć, że wszystkie osoby, które mają naprawdę potężne mięśnie w pewnym momencie brały sterydy lub inne środki. Pozostajesz przed decyzją: czy kosztem zdrowia chcesz osiągnąć wielką, umięśnioną sylwetkę? Nie jestem tutaj od tego, aby oceniać takie decyzje. Chcę tylko uświadomić Tobie, że sylwetka kulturysty nigdy nie jest efektem ćwiczeń i popijania odżywki białkowej. Albo zdrowie, albo wielkie mięśnie.

Jeżeli chodzi o kobiety: nie bójcie się ciężarów, a raczej zwykle: ciężarków. Nie ma szans byście wyglądały jak mężczyzna. Pamiętajcie o ilości sterydów, jakie ci najwięksi przyjęli. Wam grozi co najwyżej jędrne ciało, bez obwisłego tłuszczu. Uwierzcie mi, miałem już na pewno dużo ponad 100 podopiecznych i żadna nie upodobniła się do goryla.

Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram