Żyj zdrowo - o kawie i słodyczach

Żyj zdrowo - o kawie i słodyczach

Żyj zdrowo – o kawie i słodyczach

Największym zaskoczeniem dla podopiecznych jest często fakt, iż pytamy o to jak sypiają, jak często wypoczywają, czy lubią spacery, czy mają stresy w pracy. Niektóre aspekty życia możemy zmienić, innych niestety nie. Nie będziemy was namawiali do porzucenia pracy? Z pomocą przychodzą nam zioła oraz drobne zmiany w codziennych nawykach.

Dla przykładu kawa jest świetnym środkiem, który nie tylko pobudza i przyspiesza przemianę materii, ale zwyczajnie sprawia, iż nasze poranki są milsze. 6 kaw dziennie jednak jest problemem, tym bardziej, iż jeżeli pijesz ich tak dużo, najprawdopodobniej Cię nie pobudzają. Jeżeli dołożysz do tego cukier i mleko, tych 6 kaw to już potężna dawka kalorii. Gdybyś dobrze się wyspał i obniżył kortyzol, kawa nie byłaby Tobie potrzebna w ilościach hurtowych. Dlatego skoncentrujemy się na ziołach, które działają i nie koniecznie są to herbatki kupowane w hipermarketach.

Podobnie jest ze słodyczami. Jeżeli jesz je codziennie, najzwyczajniej w świecie jesteś uzależniony i wraz z odpowiednim wsparciem spróbujemy razem uporać się z nałogiem, oddalającym Cię od atrakcyjnego wyglądu. Co więcej uporanie się z cukrem wpłynie zbawiennie na Twoje spadki energii w ciągu dnia. Na wszystko jest rozwiązanie.

Być może od wymarzonej sylwetki oddala Cię? brak czasu na przeczytanie książki? Zaskoczony? Czas na relaks to nie jest lenistwo i szukanie wymówek. Regularna regeneracja wpływa na stan pracy Twoich nadnerczy, których wyczerpanie wpłynie na stan zdrowia całego organizmu. W HPT skupiamy się nie tylko na diecie i treningach oraz naturalnych suplementach, ale także nad drobiazgami, które dotąd mogły wydawać się Tobie nieistotne.

Leave a Comment

Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram